Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Nové produkty
Vlhkoměr Bresser s alarmem proti plísním, bílý 590 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Podívejte se na krátkou videorecenzi pěti nových výkonných binokulárních dalekohledů Levenhuk

Podívejte se na krátkou videorecenzi pěti nových výkonných binokulárních dalekohledů Levenhuk

13.01.2018

Vážení návštěvníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o pěti nových krátkých videorecenzích úžasných binokulárních dalekohledů Levenhuk z řady Levenhuk Bruno Plus a Levenhuk Sherman Base.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Bruno Plus 20x80 pro astronomická pozorování nabízejí zvětšení 20x a praktický vodotěsný plášť. Můžete je použít jako kompaktní alternativu k teleskopu. Binokulární dalekohledy Levenhuk Bruno Plus 15x70 s Porro hranoly mají vynikající optické vlastnosti a nabízejí ostrý, živý obraz. Binokulární dalekohledy Levenhuk Bruno Plus lze upevnit na stativ, takže je můžete použít k pohodlnému dlouhodobému pozorování. Umožní vám pozorovat Měsíc, planety sluneční soustavy a meteorické roje.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman Base pro pozemní pozorování nabízejí ostrý, sytý obraz a jsou odolné vůči nepřízni počasí. Kompaktní binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 8x32 se stane vaším dokonalým společníkem na cesty. Porro hranoly s několikanásobnou antireflexní povrchovou úpravou umožňují jasné pozorování a dusíkem plněné pláště odolávají jakýmkoli povětrnostním podmínkám. Nádherný binokulární dalekohled Levenhuk Sherman Base 8x42 pro pozorování v terénu nabízí rozumný poměr ceny a kvality. Zprostředkuje vám jasný a detailní obraz i za soumraku. Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman Base 10x42 s desetinásobným zvětšením je vynikající k pozorování krajiny, volně žijících živočichů, při lovu, rybaření a sledování sportovních akcí. Binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman Base lze upravit tak, aby zajišťovaly pohodlné pozorování.

Další vynikající binokulární dalekohledy Levenhuk k různým účelům najdete v online obchodě Zoom'n'Joy!

  • Binokulární dalekohled Levenhuk Bruno PLUS 15x70 - Sledovat video
  • Binokulární dalekohled Levenhuk Bruno PLUS 20x80 - Sledovat video
  • Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 8x32 - Sledovat video
  • Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 8x42 - Sledovat video
  • Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 10x42 - Sledovat video