Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Bestsellery číst dále
Teleskop Levenhuk LabZZ D1 1 495 Kč vč. DPH
Nové produkty
Kamera Bresser National Geographic FULL HD 140° 2 690 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Seznamte se s aktualizovaným sortimentem optických doplňků od světoznámé firmy Meade Instruments!

Seznamte se s aktualizovaným sortimentem optických doplňků od světoznámé firmy Meade Instruments!

07.02.2018

Vážení návštěvníci!

Příslušenství pro optiku, to nejsou jen ubrousky a spreje určené k péči, ale také různé doplňky, které výrazně zvýší možnosti vašeho optického přístroje. A nyní najdete nové užitečné příslušenství i v online obchodě Zoom-n-Joy.

Okuláry Meade jsou k dispozici v širokém spektru od cenově výhodné řady 4000 Super Plössl se čtyřmi optickými členy pro astronomy, kteří mají hlouběji do kapsy, až po špičkové modely řady 5000 Ultra-Wide s osmi členy určené pro nejzkušenější pozorovatele hlubokého vesmíru. V nabídce je okulár Meade pro každý rozpočet a typ pozorování.

Nejčastěji používaným příslušenstvím jsou Barlowovy čočky. Barlowova čočka neboli Barlowův člen vám může ušetřit peníze za okuláry, protože v podstatě zdvojnásobuje počet ohniskových vzdáleností ve vaší sbírce okulárů k teleskopu.

Objevujte zábavu a výzvy sluneční astronomie pomocí teleskopů Coronado Solar a různých solárních doplňků, jako jsou sluneční filtry Coronado, objektivy Cemax a Barlowovy čočky.

Pouzdra na teleskopy a montáže jsou potřebné nejen pro přepravu, ale také ke skladování a ochraně zařízení před mechanickými vlivy a prachem. Pokud potřebujete svůj dalekohled přizpůsobit jinému teleskopu nebo montáži, jsou zde rybinovité spojky, konzoly, kroužky a sedlové desky spolu se zobrazovacími doplňky, jako jsou fotoaparáty, různé adaptéry, nástavce a redukce.

K dispozici jsou také napájecí adaptéry, šňůry, stojany, stativy a montáže k teleskopům, například azimutální montáž nebo německá paralaktická montáž s revoluční technologií StarLock, která dokáže zcela automaticky nastavit váš zobrazovací snímač na cíl a přesně jej během expozice navádět.

Optické doplňky Meade jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly náročné požadavky, takže vám vždy nabídnou špičkový výkon. Užijte si své koníčky a dosáhněte svých cílů díky vynikajícímu výkonu výrobků značky Meade!