Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Nové produkty
Kamera Bresser National Geographic FULL HD 140° 2 690 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Nepropásněte novou mimořádnou nabídku v online obchodě Zoom’n’Joy

Nepropásněte novou mimořádnou nabídku v online obchodě Zoom’n’Joy

07.11.2018

Vážení návštěvníci!

Nemůžeme se dočkat, až Vás budeme moci informovat o nových speciálních nabídkách pro naše zákazníky. Zjistěte, jak získat zcela zdarma užitečnou vzdělávací publikaci o vesmíru nebo kompaktní binokulární dalekohled.

Mimořádná akce na teleskopy Levenhuk Skyline

Vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ je zcela zdarma při nákupu jakéhokoli teleskopu v produktové řadě Levenhuk Skyline, včetně řad Levenhuk Skyline, Levenhuk Skyline PRO, Skyline Travel a Skyline Travel Sun. Tato užitečná vzdělávací publikace obsahuje velké barevné ilustrace a informace o planetách ve Sluneční soustavě, nebeských objektech a hvězdách. Tato kniha bude užitečná pro začínající astronomy; jako prezentace vesmírného prostoru.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk

Získejte kompaktní binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25 při zakoupení jakéhokoli binokulárního dalekohledu z řad Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO. Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 mají lehkou a kompaktní konstrukci. Mají funkci 10násobného zvětšení a umožňují detailní pozorování vzdálených objektů. Budou užitečné pro spontánní pozorování na cestách i při procházkách v přírodě.

Mimořádná akce na teleskopy Levenhuk SkyMatic

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 se dodávají bezplatně také při zakoupení jakéhokoli teleskopu v sadě Levenhuk SkyMatic. Rozšiřte si svou sadu optických produktů kompaktním dalekohledem s texturovanou pryžovou vrstvou. Tyto binokulární dalekohledy jsou úžasným dárkem pro turisty, cestovatele nebo nadšence do pěších túr.

Další informace o mimořádných nabídkách naleznete na této stránce.