Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Bestsellery číst dále
Digitální lupa Levenhuk DTX 43 4 490 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Dlouho očekávané binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED pro náročné uživatele

Dlouho očekávané binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED pro náročné uživatele

22.02.2019

Jsme nadšeni z toho, že se s vámi můžeme podělit o skvělé zprávy! Dlouho očekávané rozšíření řady Levenhuk Vegas je již k dispozici. Binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED jsme navrhli speciálně pro všechny, kteří nedělají kompromisy a hodlají získat z optického přístroje absolutní maximum.

Renovované modely se vyznačují špičkovou optikou vyrobenou ze skla s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla, které mnohonásobně vylepšuje kvalitu přenášeného obrazu. ED sklo minimalizuje optické vady čočky, zajišťuje správné vykreslování barev a umožňuje sledování pozorovaných objektů jasně a podrobně při každém zvětšení.

Design prošel několika změnami: nové binokulární dalekohledy se dodávají v noblesní tmavě hnědé se stylovou povrchovou úpravou v měděné barvě. Každý model je k dispozici v nádherném dárkovém balení.

Zachovali jsme všechny užitečné funkce: šroubovací očnice, korekci okuláru, korekci vzdálenosti mezi tubusy a přizpůsobení pro stativ.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED jsou chráněny těly vyrobenými z nárazuvzdorného plastu, který odolává extrémním teplotám. Jejich těla jsou naplněna dusíkem, který zabraňuje, aby se zamlžovaly čočky. Těmto binokulárním dalekohledům nevadí nepříznivé počasí a odolávají krátkodobému ponoření do vody hluboké až 1,5 m.

Nové zboží:

Binokulární dalekohled Levenhuk Vegas ED 8x32
Binokulární dalekohled Levenhuk Vegas ED 10x42
Binokulární dalekohled Levenhuk Vegas ED 12x50

Všechny modely binokulárních dalekohledů Levenhuk naleznete na této stránce.


>