Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Bestsellery číst dále
Digitální lupa Levenhuk DTX 43 4 490 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Aktualizované a nové speciální nabídky v online obchodě Zoom'n'Joy!

Aktualizované a nové speciální nabídky v online obchodě Zoom'n'Joy!

28.12.2018

Vážení návštěvníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o aktualizaci našich speciálních nabídek, a že vám můžeme představit nové! Seznam našich speciálních nabídek naleznete v této části.

Mimořádná akce na barevné mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L PLUS

Ke všem nákupům mikroskopů řady Levenhuk Rainbow 50L PLUS získejte vzdělávací publikaci „Neviditelný svět“ ZDARMA. Vzdělávací publikace pro začínající pozorovatele obsahuje spoustu zajímavých faktů a barevných ilustrací.

Mimořádná akce na teleskopy Levenhuk Skyline Travel a Meade

Při nákupu jakéhokoli teleskopu série Levenhuk Skyline Travel nebo vybraných teleskopů Meade vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ ZDARMA! Začínající průzkumníci se dozví mnoho užitečných a zábavných faktů a příběhů o vesmíru, Měsíci, planetách sluneční soustavy a dalších.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman PLUS&PRO

Při nákupu jakéhokoli binokulárního dalekohledu řady Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO získejte deštník Levenhuk Star Sky Z20 ZDARMA. Vynikající deštník ze surového čínského hedvábí vás ochrání před deštěm a rozveselí vás za ošklivého počasí!

Mimořádná akce na teleskopy Levenhuk SkyMatic

Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25 zcela ZDARMA ke každému nákupu moderních teleskopů Levenhuk SkyMatic. Tento kompaktní optický nástroj má mnoho užitečných funkcí a snadno se vejde do kapsy nebo tašky.

Mimořádná akce na binokulární i monokulární dalekohledy Levenhuk Nelson

Kupte si monokulární a binokulární dalekohledy Levenhuk Nelson, a získejte ZDARMA plovoucí popruh pro binokulární dalekohledy a fotoaparáty nebo kamery Levenhuk FS10! Tento světlý doplněk zabraňuje monokulárním a binokulárním dalekohledům nebo fotoaparátům zmizet pod vodou.