Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Nové produkty
Filtr Explore Scientific oranžová N21 1,25" 390 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Právě byly spuštěny nové speciální nabídky produktů Levenhuk

Právě byly spuštěny nové speciální nabídky produktů Levenhuk

06.05.2019

Vážení návštěvníci!

Jsme rádi, že můžeme oznámit spuštění nových speciálních nabídek! Pospěšte si s nákupem, a získejte tak ZDARMA užitečný optický přístroj nebo příslušenství. Veškeré speciální nabídky naleznete v této části.

Mimořádná akce na barevné mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L PLUS a Levenhuk Rainbow 50L PLUS

Od společnosti Levenhuk Press získejte ZDARMA zábavnou naučnou publikaci pro začínající průzkumníky mikro světa. Je to úžasný doplněk ke školnímu mikroskopu Levenhuk Rainbow. Tyto produkty inspirují děti k získávání informací o mikroskopii a k provádění prvních pokusů.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman PLUS&PRO a Levenhuk Karma PLUS&PRO

Optické přístroje s různými hodnotami přibližování obrazu a různými průměry objektivu umožňují různé typy pozorování. Připravte se na pozorování ptáků, lov, pozorování městských krajin, sledování sportovních událostí atd. Připravte si výkonnou optiku pro stacionární využití a dalekohled Levenhuk Atom 8x21 pro neplánovaná pozorování.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED a Vegas ED

Získejte stylový deštník s astronomickým potiskem v případě nákupu vysoce kvalitního binokulárního dalekohledu Vegas ED nebo Monaco ED. Tyto vynikající binokulární dalekohledy jsou vybaveny vysoce kvalitním sklem s nízkou hodnotou disperze. To umožňuje vytvářet ostré a detailní obrazy a provádět pozorování v jakémkoli počasí.

Mimořádná akce na pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze PLUS&PRO

Pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze s vynikající optikou a praktickým designem umožňují vzrušující pozorování. Kompaktní a lehké binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 jsou pak nenahraditelným pomocníkem pro pozorování přírodních nebo městských krajin. Nezaberou velký prostor – můžete je přenášet v kabelce nebo v kapse.