Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Bestsellery číst dále
Stereomikroskop Levenhuk LabZZ M4 1 390 Kč vč. DPH
Nové produkty
Sada filtrů N3 Explore Scientific 1 190 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Aktualizace sekce speciálních nabídek

Aktualizace sekce speciálních nabídek

01.07.2019

Vážení návštěvníci a zákazníci,

Máme pro Vás dvě nové speciální nabídky! Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a získejte ke svému nákupu příslušenství zdarma.

Speciální nabídka binokulárních dalekohledů Levenhuk Vegas ED a Levenhuk Monaco ED
Pokud si koupíte binokulární dalekohled Levenhuk Vegas nebo Monaco ED, získáte další binokulární dalekohled – Levenhuk Atom 8x21 – zcela zdarma! Tyto dalekohledy jsou kompaktní a lehké, takže je můžete nosit sebou, ať už jdete kamkoli. Díky 8x zvětšení můžete sledovat i výrazně vzdálené objekty. Vysoce kvalitní optika poskytuje jasný a ostrý obraz.

Speciální nabídka digitálního pozorovacího dalekohledu Levenhuk Blaze D500
Kupte si náš nový digitální pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze D500 a získejte binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25 zcela zdarma! Levenhuk Blaze D500 je moderní pozorovací dalekohled, vybavený fotoaparátem a kvalitním LSD displejem. Je ideální pro pozorování ptáků, divoké přírody i krajiny. Všechny zážitky si můžete uchovat v podobě kvalitních snímků a videa! Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25 je vynikající doplněk výbavy všech dobrodruhů – je kompaktní, lehký a poskytuje 10x zvětšení, díky kterému můžete pozorovat vzdálené objekty ve vysokém detailu.