Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

Bestsellery číst dále
Digitální lupa Levenhuk DTX 43 4 490 Kč vč. DPH
Nové produkty
Filtr Explore Scientific tmavě zelená N58A 1,25" 390 Kč vč. DPH
zoom-n-joy.czNovinky webu → Zpátky do školy s optickými přístroji Levenhuk!

Zpátky do školy s optickými přístroji Levenhuk!

01.08.2019

Vážení návštěvníci a zákazníci,

Studenti mají ještě několik týdnů letních prázdnin, než se vrátí zpět ke svému studiu. Nyní je ideální doba na to se připravit na nové objevy a pořídit nové optické přístroje pro nadcházející školní rok. Připravili jsme pro vás úžasné nové mimořádné akce!

Mimořádná akce na mikroskopy Levenhuk LabZZ M101

Ke každému zakoupenému mikroskopu Levenhuk LabZZ M101 nyní obdržíte naučnou knihu „Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“. Každý školák se zájmem o mikroskopii by si tuto úžasnou knížku měl přečíst: obsahuje spoustu informací o mikroskopech a mikroorganismech a psaná je lehce čitelným a poutavým stylem. Sada vysoce kvalitního mikroskopu pro začátečníky a naučné knihy je ideální kombinace pro mladé výzkumníky.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO

V rámci této speciální nabídky můžete získat dva binokulární dalekohledy za cenu jednoho. Při zakoupení jakéhokoli binokulárního dalekohledu z řad Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO také bezplatně získáte binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21. Model vyšší třídy je vhodnější pro delší pozorování. Kompaktní binokulární dalekohled se snadno vejde do školní tašky a je praktický například při procházce nebo na výletě do přírody.

Speciání akce na pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze PLUS a Levenhuk Blaze PRO

Při zakoupení jakéhokoli pozorovacího dalekohledu z produktových řad Levenhuk Baze PLUS a Levenhuk Baze PRO získáte zdarma také binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25. O víkendu na chatě, kde se nachází spousta věcí k pozorování pro několik lidí, se hodí jiné optické přístroje. Kompaktní optický přístroj navíc příliš nezatěžká vaši kapsu při spontánní vycházce nebo výletu.