Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

zoom-n-joy.czNovinky webu → Nová řada binokulárních dalekohledů Levenhuk Karma BASE a aktualizace řady Levenhuk Atom

Nová řada binokulárních dalekohledů Levenhuk Karma BASE a aktualizace řady Levenhuk Atom

04.09.2019

Levenhuk představuje novou řadu binokulárních dalekohledů Karma BASE, která zahrnuje čtyři modely. Tyto modely, stejně jako nové binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 8x30, můžete nyní koupit v našem obchodě.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Karma BASE představují řadu cenově výhodných optických přístrojů pro pozorování při zvětšení 8x nebo 10x. Všechny modely obsahují střechové hranoly, jsou vhodné pro denní pozorování a lze je použít se stativem. Binokulární dalekohledy mají nízkou hmotnost a jsou kompaktní: snadno se vejdou do batohu či tašky, nebo je můžete nosit kolem krku a přes rameno. Optika umožňuje zaostření na blízké i vzdálené objekty. Dalekohledy disponují optickou korekcí, okuláry mají zakřivený design. Optika těchto binokulárních dalekohledů je vyrobena ze skla BK-7 s několikanásobnou antireflexní vrstvou.

Modely v sérii:

Binokulární dalekohled Levenhuk Karma BASE 8x32
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma BASE 8x42
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma BASE 10x32
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma BASE 10x42

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 8x30 jsou malé modely s hranoly typu porro, určené pro každodenní pozorování v otevřeném prostoru. Disponují optikou ze skla BK-7 s několikanásobnou antireflexní vrstvou, tělo je vyrobeno z odolného hliníku s pogumovaným povrchem. Jedná se o perfektní volbu pro turistiku a toulky přírodou.

Poznámka: všechny binokulární dalekohledy Levenhuk jsou dodávány s doživotní zárukou od výrobce.