Zoom’n’Joy

Objednávky na telefonu   +420 737 004 919

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Rychlé dodání po celé České republice

zoom-n-joy.cz » Mimořádná akce na digitální spektiv Levenhuk Blaze D500

  • Všechny
    promoakce
  • Promoakce na teleskopy
  • Promoakce na mikroskopy
  • Promoakce na triedry
  • Optické přístroje pro děti
  • Jiné promoakce

Mimořádná akce na digitální spektiv Levenhuk Blaze D500

Podmínky promoakce

Získejte binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25 (běžná cena je 599 Kč) naprosto ZDARMA ke každému nákupu Levenhuk Blaze D500!

Digitální spektiv Levenhuk Blaze D500 je výtečná volba k pozorování volně žijících živočichů nebo sledování sportovních událostí. Tento pozorovací dalekohled se dodává s digitálním fotoaparátem, který poskytuje zvětšené snímky. Digitální fotoaparát se rovněž používá k fotografování a záznamu videosnímků. Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze D500 výtečně funguje při jednoduchých začátečnických pozorováních, poskytuje barevný obraz a ovládání nevyžaduje speciální znalosti.

Rozdáváme dárky:

Levenhuk Atom 10x25 jpředstavuje úžasný dárek pro každého turistu, cestovatele nebo nadšence do pěších túr. Optika se všemi aktivními plochami pokrytými antireflexní vrstvou zajišťuje jasný a křišťálově čistý obraz. Robustní plášť je potažený reliéfním pogumováním, které triedr chrání před poškozením. Lehký, pohodlný při používání a mimořádně kompaktní Levenhuk Atom 10x25 se stane věrným společníkem při vašich dobrodružstvích!Cena: 599 Kč vč. DPH

Akce platí pro následující produkty:

Značka: Levenhuk
Zvětšení, x: 50
Průměr objektivu (apertura), mm: 33
Možnosti použití: turistika
5990 Kč vč. DPH
  • Toto zboží je nový produkt.

Srovnání

Upozorňujeme, že tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými jinými nabídkami nebo slevami dostupnými na webových stránkách.
Nabidka plati do 22/07/2019 na vsechny objednavky nazoom-n-joy.cz
Neváhejte! Počet dárků je omezený!